Компанія “Паркова Резиденція Буча” отримала премію “ВИБІР КРАЇНИ” 2020

Премія “ВИБІР КРАЇНИ” 2020, щорічно вручається компаніям, які роблять вагомий внесок в розвиток та майбутнє України. Команда незалежних експертів, досліджуючи результати роботи та діяльності компаній обирає лише тих, хто є гідним та впевненим учасником ринку нерухомості, динаміка розвитку та фінансові показники яких є стабільними.

Компанія «Паркова Резиденція» – це девелоперська компанія, яка почала свою діяльність в 2015 році в передмісті Києва. Крім розвитку і управління проєктами, забудовник власними силами здійснює повний цикл будівельних робіт, починаючи з етапу проєктування і до введення будинку в експлуатацію.
Тут працює команда висококваліфікованих фахівців з великим досвідом роботи в сфері проектування, будівництва, девелопменту. Компанія здійснює самостійний фінансовий і юридичний супровід будівництва та управління нерухомістю.

За період своєї роботи компанія запустила і реалізувала три котеджних містечка, таких як: КМ «Паркова Резиденція Ірпінь», КМ «Паркова Резиденція-2», КМ «Паркова Резиденція Буча», та багато індивідуальних заміських будинків.

Завдяки сумлінному виконанню взятих на себе зобов’язань, компанія «Паркова Резиденція» зарекомендувала себе надійним забудовником і партнером, продовжує стрімко розвиватися і займати гідне місце серед відомих девелоперів.

Основна мета компанії – будувати яскраве і якісне житло, доступне кожній родині.

За роки існування компанія побудувала та ввела в експлуатацію понад 200 яскравих будинків.

Будувати якісне та доступне житло, розбудовувати Україну, та змінювати світ на краще – основна місія Компанії «Паркова Резиденція», яка вже близько 7-ми років будує сучасні та надійні котеджні містечка для українських родин. Компанія, що ставить високі цілі і день за днем, крок за кроком впевнено досягає їх.

Не зволікайте, приїзжайте на перегляд найкращого містечка країни !

Про нас пишуть тут https://news.liga.net/all/pr/kompaniya-parkovaya-rezidentsiya-bucha-poluchila-premiyu-vybor-strany-2020

Сервіс 24/7
Сервіс 24/7
Сервіс доступний в Family Park Residence цілодобово 7 днів на тиждень
Доставка їжі з ресторану додому
Доставка продуктів з супермаркету
Організація урочистостей і бенкетів
Святкове прикрашання будинків
Послуги покоївки, повний клінінг
Послуги садівника
Послуги електрика, сантехніка
Дитяча кімната «НЯНЯ - ДІМ»
Коворкінг
Салон краси
Два басейни (Дитячий і дорослий)
Майстер на всі руки
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!